Nasza kadra medyczna


to lekarze specjalizujący się w leczeniu z zakresu: chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, endodoncji, protetyki stomatologicznej.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, aplikuj na vitadentica.mm@gmail.com


Przychodnia Stomatologiczna Vitadentica funkcjonuje od 2013 roku na Osiedlu Saska w Warszawie. Celem naszej przychodni jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej. Nasza kadra medyczna to zespół doświadczonych i kompetentnych lekarzy - absolwentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizujących się w protetyce, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji

Profesjonalne leczenie

Nieustannie się rozwijamy. Nasi lekarze uczestniczą w międzynarodowych sympozjach stomatologicznych, implantologicznych, ortodontycznych, protetycznych, endodontycznych

Sprzęt i materiały

Używamy doskonałej klasy sprzętu i materiałów, dzięki czemu osiągamy wysoką skuteczność i pożądaną jakość zabiegów stomatologicznych, w tym terapii ortodontyczno-korekcyjnej, zakładania aparatów na zęby, leczenia z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantacji zęba

Doświadczenie

Wszystkie zabiegi wykonują lekarze z ogromnym doświadczeniem, które pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty w komfortowych warunkach i dobrej atmosferze

Opieka

Ludzie są najważniejsi. Wszystkie zabiegi, w tym chirurgiczne i ortodontyczne wykonujemy dla Was - drodzy Pacjenci

lek. dent. MONIKA MAŁEK


Lekarz stomatolog

Współwłaściciel gabinetu stomatologicznego Vitadentica


Warszawski Uniwersytet Medyczny ukończyłam w 2001 r. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym. To właśnie ta dziedzina stomatologii od razu zainteresowała mnie szczególnie, a dziś praca przynosi mi ogromną satysfakcję, gdyż wymierne korzystne zmiany, jakie obserwuję wraz z pacjentami na każdej wizycie są dla mnie niezwykle budujące, a moim pacjentom dają zadowolenie.


Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, w swoim dorobku lekarskim mam ponad 2000 pacjentów, u których leczenie zostało już zakończone. Ortodoncja jest stale rozwijającą się dynamicznie dziedziną, dlatego wciąż aktywnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą oraz nieustannie wzbogacam swoją wiedzę. Z pacjentami porozumiewam się w języku polskim, angielskim i rosyjskim.


Moi pacjenci dobrze czują się w moim towarzystwie, wiedzą, że szybko nawiązuję kontakty i umiem trafnie określić ich wyobrażenia o przyszłym uśmiechu. Cieszę się ich zaufaniem, a to jeszcze bardziej potęguje moje zadowolenie.

Po pracy lubię aktywnie spędzać czas z mężem Hubertem i córką Wiktorią. Interesuję się chemią i matematyką, gram na fortepianie, ubóstwiam Paryż, kocham słońce i wodę.

Jeśli się cofam, to tylko po to, aby wziąć rozbieg :)

Pacjentów przyjmuję w poniedziałki i czwartki


lek. dent. RADOSŁAW ZANIEWICZ


Specjalista chirurg stomatolog

Współwłaściciel gabinetu stomatologicznego Vitadentica


Warszawski Uniwersytet Medyczny ukończyłem w 2007 r. Już od początku studiów swoje zainteresowanie i przyszłą karierę zawodową wiązałem z chirurgią stomatologiczną, w której to dziedzinie zakochałem się od pierwszego wejrzenia.


W 2008 r. rozpocząłem Studia Specjalizacyjne. Najważniejsze uprawnienie w Polsce do wykonywania zabiegów implantologicznych, Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Chirurgia Stomatologiczna, zdałem w 2014 r.


Posiadam ogromne doświadczenie w implantologii stomatologicznej - ponad 3000 wszczepionych implantów. Pierwszy implant wszczepiłem w 2009 r., kiedy implantologia stomatologiczna nie była jeszcze tak powszechną metodą leczenia jak obecnie. Od wielu lat jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Swoje umiejętności stale doskonalę uczestnicząc w ogólnopolskich i międzynarodowych warsztatach i sympozjach. Pacjenci cenią mnie przede wszystkim za indywidualne i komunikatywne podejście do każdego z nich.

Prywatnie jestem kochającym mężem Agnieszki i szczęśliwym ojcem Agatki i Ani. Interesuję się geografią i historią.

Pacjentów przyjmuję w piątki


lek. dent. MICHAŁ SZYPULSKI


Jestem absolwentem oddziału lekarsko-dentystycznego I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Na pierwszym miejscu stawiam zawsze pacjenta, jego potrzeby i bezpieczeństwo. Do każdego staram się podchodzić indywidualnie. W klinice Vitadentica wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej, zachowawczej, endodoncji, chirurgii oraz protetyki. Interesuję się kinem koreańskim i japońskim.


Pacjentów przyjmuję we wtorki i środy


lek. dent. TOMASZ MAZUR


Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Moją największą pasją jest leczenie endodontyczne pod mikroskopem. Dzięki niemu sięgam, gdzie wzrok nie sięga. Stale poszerzam swoje umiejętności zdobywając nowe doświadczenia poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.


Pacjentów przyjmuję w poniedziałki


lek. dent. WIKTORIA SCHABOWSKA


Jestem absolwentką anglojęzycznego kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji. Uczestniczyłam w wielu konferencjach stomatologicznych oraz kursach, gdzie stale poszerzam swoją wiedzę i zdobywam doświadczenie. Staże oraz praktyki zawodowe odbywałam w szpitalach oraz gabinetach w Polsce i na Słowacji. Jestem autorką pracy na temat objawów i komplikacji cukrzycy w jamie ustnej. Na co dzień zajmuję się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz endodoncją. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie, komfort i zdrowy uśmiech moich pacjentów. Zapraszam na wizytę.


Pacjentów przyjmuję we wtorki


lek. dent. WERONIKA GOGOLA


Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W mojej pracy zależy mi na profesjonalnym, a także pełnym zaangażowania i życzliwości podejściu do potrzeb moich Pacjentów. Cechuję się spokojem i staram się stworzyć podczas wizyty komfortowe i bezstresowe warunki oraz tłumaczyć każdy etap swojej pracy. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz endodoncją. Prywatnie uwielbiam podróże oraz gry planszowe..


Pacjentów przyjmuję w środy


lek. dent. DOMINIKA KAŹMIERCZAK


Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Byłam uczestniczką wielu kursów z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Od początku kariery zawodowej skupiałam się na leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci. Zależy mi na kompleksowym podejściu do pacjenta oraz jego leczenia. Cechuje mnie empatia i zaangażowanie w proces leczenia. Z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania i zajmę się Państwa terapią


Pacjentów przyjmuję we wtorki


HUBERT MAŁEK


Manager gabinetu stomatologicznego Vitadentica


Ukończyłem studia podyplomowe na Wydziałach: Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW, Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej oraz studia magisterskie na Wydziale Ekonomii i Ubezpieczeń WSE. Jestem osobą kreatywną, a satysfakcję przynosi mi możliwość pracy w doskonale zorganizowanym zespole.


Organizacją pracy gabinetów stomatologicznych zajmuję się od 2007 roku. Z Vitadentica jestem związany od początku jej istnienia. Moim celem jest wdrażanie rozwiązań podnoszących jakość usług oraz usprawnień pracy. Reprezentuję firmę i kreuję jej profesjonalny wizerunek. Organizuję, podtrzymuję i rozwijam pozytywne relacje z kontrahentami zaopatrującymi gabinet. Dbam o bieżącą, ścisłą relację z producentami. Zapewniam zasoby niezbędne do sprawnego funkcjonowania Vitadentica. Negocjuję warunki współpracy i nadzoruję realizację nowych celów i założeń. Rekrutuję nowych pracowników zgodnie z wymaganiami. Organizuję spotkania, dbam o przyjazną atmosferę w naszym ambitnym zespole. Dbam o stan techniczny, funkcjonalność, estetykę i wyposażenie gabinetu.


Prywatnie jestem mężem wciąż zaskakującej mnie Moniki i tatą uroczej Wiktorii. Pasjonuje mnie historia II wojny światowej, siatkówka i kino Martina Scorsese. Lubię wyprawy do wyjątkowych miejsc i orientalną kuchnię.


JOANNA TORZEWSKA


Asystentka stomatologiczna

ANNA ZAORSKA


Asystentka stomatologiczna